Senior és EXECUTIVE account kerestetik!

Most itt van a kiváló lehetőség, hogy senior (2 fő) vagy executive (1 fő) account pozícióba csatlakozz az Adamsky Budapesthez! Először is tekintsd meg mi vár rád nálunk:

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen része lenné az Adamsky csapatnak, írj egy rövid emailt és mellékelj egy CV-t az alábbi címre: job@adamsky.hu

A nyitott pozíciókba az alábbi elvárások mellett tudsz jelentkezni:

Ügynökségi tapasztalattal rendelkező, gondolkodó, precíz kollégát keresünk, aki hosszú távon számíthat ránk és mi is rá.

Elvárások

  • Senior Account Manager esetén minimum 6 év ügynökségi tapasztalat,
  • Executive Account Manager esetén minimum 3 év ügynökségi tapasztalat,
  • projektszemlélet,
  • tapasztalat integrált kampány menedzselésében (referenciával),
  • munkabírás, terhelhetőség,
  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • versenyképes bérezés,
  • kialakult és aktívan működtetett teljesítményértékelési rendszer,
  • dinamikus fejlődési lehetőség,
  • széles ügyfélportfólió,
  • rendkívül változatos feladatok

Előny

  • Kezelt ügyfelekben rutin: FMCG/alkohol/energetika
  • PR tapasztalat, sajtókapcsolatok,
  • átlagon felüli fogalmazókészség,
  • digitális érdeklődés,
  • rendezvényes múlt

Gyere, és tarts velünk, mert nálunk minden nap egy image film...

Contact

Adamsky Budapest

HQ | 1134 Budapest, Váci út 19. (Panoráma Irodaház),
Tel. (1) 266-55-05, E-mail: info@adamsky.hu

Székhely | 1134 Budapest, Váci út 19.,
Adószám: 22698896-2-41, Cégjegyzékszám: 01-09-939522